Civilek és a sajtó

Újra Civil Fórumot szerveztünk Baglyasalján. Az írott és az elektronikus sajtó városunkban működő szerkesztőségeinek vezetői, munkatársai és a civil szervezetek képviselői találkoztak. Azt vizsgálták, hogy „partnerségben” hogyan segíthetnék a civil nyilvánosság szélesítését, másrészt az olvasók, a hallgatók és a nézők számának növelését. A házigazdák nevében elnökünk Báti Jánosné, a városvezetés részéről polgármesterünk, Székyné dr. Sztrémi Melinda köszöntötte a megjelenteket. Dr. Diósiné Taracsák Judit, Lakatos Katalin és Simon Lajos jó hangulatban moderálták a tanácskozást.

Bódi Györgyné dr. kétszeresen is főszereplője volt a rendezvénynek. Rövid, érdekes sajtótörténeti előadását a résztvevők nagy érdeklődéssel hallgatták, másrészt ő nyerte el Salgótarján Pogácsa Nagymestere címet.

Városrészünk közösségi és kulturális életét támogató tevékenységéért Eötvös Mihály alpolgármester úr, Tóth Tibor a Váczi Gyula Művészeti Iskola igazgatója, művésztanár és családja, valamint Bartáné Visnovszky Zsuzsanna, egyesületünk ellenőrző bizottságának elnöke kapta a Baglyasaljáért-díjat.

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadás" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás