Éves közgyűlés 2016.

Egyesületünk elnöke Báti Jánosné március 2-án délutánra hívta össze közgyűlésünket. Az elmúlt év történéseiről 156 képpel illusztrált beszámolót hallgatott meg a tagság. A gazdálkodásról Pádár Zoltánné adott számot. Bartáné Visnovszky Zsuzsanna, az Ellenőrző Bizottság elnöke egyesületünk pénzkezelését és működését szabályszerűnek minősítette. A jelenlévők rövid vita után elfogadták a beszámolókat, a 2016-ra javasolt programot és költségvetést, valamint az Alapszabály módosításait. A program egyik kiemelt eleme májusban Baráti Körünk megalakulása 20. évfordulójának megünneplése lesz. A másik jellemző, hogy a tervek csak augusztusig terjednek, ugyanis elnökünk bejelentette lemondását. Kérte, hogy keressük meg együtt utódját. Ne hagyjuk, hogy az eddig felhalmozott szellemi és anyagi értékek elvesszenek. Közgyűlésünket megtisztelték: Homoga László városrészünk önkormányzati képviselője. Partnereink képviseletében: Holecz Istvánné a Baglyaskő Idősek Otthona igazgatója, Klenóczkiné Somlyói Edit, a Magyar Vöröskereszt helyi szervezetének elnöke, Turcsányi Attiláné a szervezet titkára, Homoga József, a Nógrád Megyei Fotóklub Egyesület elnöke. Vendégünk volt Balogi Csaba, a Salgótarjáni Foglalkoztatási Nonprofit Kft. baglyasaljai telephelyének vezetője.

You may also like...

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.

Ez a weboldal az Akismet szolgáltatását használja a spam kiszűrésére. Tudjunk meg többet arról, hogyan dolgozzák fel a hozzászólásunk adatait..

Ez a weboldal sütiket használ. Az Uniós törvények értelmében kérem, engedélyezze a sütik használatát, vagy zárja be az oldalt. További információ

Az Uniós törvények értelmében fel kell hívnunk a figyelmét arra, hogy ez a weboldal ún. "cookie"-kat vagy "sütiket" használ. A sütik apró, tökéletesen veszélytelen fájlok, amelyeket a weboldal helyez el az Ön számítógépén, hogy minél egyszerűbbé tegye az Ön számára a böngészést. A sütiket letilthatja a böngészője beállításaiban. Amennyiben ezt nem teszi meg, illetve ha az "Elfogadás" feliratú gombra kattint, azzal elfogadja a sütik használatát.

Bezárás